Nasi klienci

Każdy z nas odgrywa w swoim życiu wiele różnych ról – zawodowych, rodzinnych, towarzyskich, społecznych. Specyfiką NVC jest to, że daje wsparcie w rozumieniu siebie i większej integracji rożnych ról. To uniwersalne podejście daje narzędzia, które są pomocne w codziennych wyzwaniach oraz ważnych, życiowych decyzjach.

Oferujemy szeroki wachlarz usług i produktów z zakresu NVC. Zarówno dla osób, które chcą poznać podstawy, jak i zainteresowanych pogłębieniem swoich umiejętności i utrzymywaniem kontaktu z osobami stosującymi metodę w praktyce. Wspieramy też osoby, które chcą zostać trenerami NVC.

W naszych projektach edukacyjnych biorą udział pracownicy biznesu, administracji, edukacji, służby zdrowia, organizacji pozarządowych. Pracujemy indywidualnie, z grupami i z organizacjami. Oferujemy kilka otwartych cyklów szkoleniowych. Dla organizacji przygotowujemy indywidualne oferty na programy edukacyjne.

Zaufały nam takie firmy i instytucje, jak: Raiffeisen Polbank, Citibank, Nokia, Siemens, ING Bank Śląski, IKEA, Youth Business Poland, Fundacja Innowacyjności, People of Progress, Uniwersytet Warszawski, KUL, Amicus, PASE.

Dodaj komentarz