Cykle szkoleniowe

INTENSYWNY KURS PODSTAWOWY NVC   

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu oferowanym przez cztery certyfikowane trenerki: Annę Mills, Ewę Orłowską, Joannę Berendt oraz Aleksandrę Bagińską.

Proponujemy intensywny kilkumiesięczny program obejmujący 6 weekendowych spotkań oraz cotygodniowe ćwiczenia z uczestnikami w okresie pomiędzy spotkaniami. W tym roku odbędzie się też edycja w czwartki i piątki.

Podczas tego szkolenia uczestnicy poznają podstawowe założenia metody Porozumienie Bez Przemocy oraz przyglądają się przykładom jej zastosowania w życiu codziennym. Całość procesu nauczania opiera się na ćwiczeniach – praktycznym doświadczaniu i stosowaniu metody.

Każde spotkanie dedykujemy innemu tematowi. Eksplorujemy takie obszary, jak: kontakt z samym sobą, relacje w rodzinie, relacje w pracy, rozwiązywanie konfliktów, inwestycje w relacjach oraz praca z konfliktami wewnętrznymi.

Celem szkolenia jest pogłębienie świadomości w kontakcie ze sobą, poznanie własnych głębokich motywacji i potrzeb oraz płynące z tego zwiększenie satysfakcji w relacjach z innymi.

UWAGA W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM RUSZAJĄ DWIE GRUPY !

Daty spotkań 2018 GRUPA CZWARTKOWO-PIĄTKOWA:

1. 4 - 5 października 2018

2. 18 - 19 października 2018

3. 8 - 9 listopada 2018

4. 29 - 30 listopada 2018

5. 13 - 14 grudnia 2018

6. 17 - 18 stycznia 2019

Daty spotkań w 2018 roku GRUPA WEKENDOWA:

1. 6 - 7 października 2018

2. 20 - 21 października 2018

3. 10-11 listopada 2018

4. 1 - 2  grudnia 2018

5. 15 -16 grudnia 2018

6. 6 - 7 stycznia 2019

 

Godziny zajęć: 10-17

Miejsce: Warszawa lub okolice

Cena: 2650 PLN

WSTĘPNE REZERWACJE:

formularz zgłoszeniowy

Informacje:

602 496 774 - Anna Mills
annamills@akademianvc.pl

Osoby, które uczestniczyły już wcześniej w warsztacie wprowadzającym, mogą dołączyć do grupy na drugim spotkaniu.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto:

Anna Mills: 34 1140 2017 0000 4302 0856 1112

 

Ten cykl warsztatów jest realizowany pod patronatem AKCJI EMPATIA

Dolacz_banner

 

INTENSYWNY KURS MEDIACJI NVC edycja 2018

Nowa edycja rusza na początku 2018 r. Jeśli chcesz się zapisać - wypełnij zgłoszenie tutaj.

To najprawdopodobniej najbardziej zaawansowany kurs NVC w Polsce! Więcej o kursie na stronie: www.mediateyourlife.pl

Intensywny program mediacji NVC obejmuje 3 czterodniowe zjazdy, wspierane nauką i ćwiczeniami pomiędzy spotkaniami. To niezwykłe szkolenie dostarcza nie tylko rzetelnych podstaw wiedzy o mediacjach NVC, lecz również rozwija 9 kluczowych umiejętności mediatora NVC.

Program wspiera uczenie się i rozwój umiejętności:

- wspierania ludzi będących w konflikcie w sposób umożliwiający im wzajemne usłyszenie siebie nawzajem i nawiązanie kontaktu;
- empatycznego kontaktu z doświadczeniem innych ludzi w trudnych i konfliktowych sytuacjach;
- tłumaczenia osądów na język potrzeb z większą łatwością i naturalnością;
- powracania do uważności i bycia w kontakcie ze sobą w środku największego nasilenia konfliktu;
- wyrażania siebie, u podstaw którego jest świadomość potrzeb;
- wspierania innych w wyrażaniu jasnych próśb i w tworzeniu rozwiązań opartych na współpracy.

Uczestnicy programu rozwiną umiejętności z zakresu radzenia sobie z konfliktami w kontekstach:

- efektywnego mediowania konfliktów innych osób jako „trzecia strona”;
- pokojowego rozwiązywania konfliktów, które masz z innymi;
- przekształcania zwalczających się głosów własnego umysłu;
- wniesienia umiejętności mediacji do coachingu w konflikcie i do pracy z grupami.

Na program zapraszamy coachów, trenerów, mediatorów innych nurtów, profesjonalistów pracujących z grupami i jednostkami, a także osoby, które chcą zdobyć umiejętności rozwiązywania konfliktów w oparciu o dialog i współpracę.

Trenerzy
(liczba trenerów na zjeździe zależy od liczby uczestników)

Ike Lasater (drugi zjazd)

Zajmuje się rozwiązywaniem konfliktów, coachingiem w sytuacjach konfliktowych, a także uczy tych umiejętności innych ludzi. Ike prowadzi szkolenia z mediacji PBP (NVC) w Stanach Zjednoczonych, Australii, na Węgrzech, w Nowej Zelandii, Pakistanie, Polsce i Sri Lance. Zasiadał w zarządach wielu organizacji, w tym Center for Nonviolent Communication, Association for Dispute Resolution of Nothern California. Przez dwadzieścia lat pracował jako prawnik w San Francisco. www.wordsthatwork.us

Anna Mills
Po raz pierwszy zetkęła się z Porozumieniem bez przemocy jako organizator wizyt w Polsce twórcy NVC, Marshalla Rosenberga. Dalej konsekwentnie zdobywała wiedzę nie tylko u Marshalla, ale również u innych międzynarodowych trenerów we Francji, na Węgrzech, w Szwecji i w USA. W 2009 ukończyła Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Od 2003 pracowała jako trener NVC, a w 2008 zdobyła certyfikat trenerski CNVC. Od tego czasu prowadziła lub współprowadziła szkolenia z komunikacji i rozwiązywania konfliktów w Polsce, Niemczech, Grecji, Korei i Australii.
Obecnie pracuje szkoleniowo w Polsce i we Włoszech w sektorze edukacyjnym, publicznym, w organizacjach pozarządowych oraz w biznesie.

Tomasz Bagiński
Trener, coach i mediator. Od 2005 roku pracuje jako trener w obszarach biznesu. Od 2008 roku głównym obszarem rozwoju i przedmiotem szkoleń są konflikty i negocjacje. Od 2011 jest zarejestrowanym kandydatem w procesie certyfikacji trenera w metodzie NVC. Aktywnie mediuje wg NVC, kształci się i prowadzi warsztaty NVC w kraju i za granicą. Jest współtwórcą Stowarzyszenia Mediacji NVC i aktywnym propagatorem mediacji jako głównej formy rozwiązywania konfliktów. Praktyk idei sprawiedliwości naprawczej, metodą kręgów naprawczych Dominica Bartera. Jest jedyną osobą w Polsce, która odbyła trening facylitatora w tej metodzie.

Joanna Berendt
Ma kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach. Od kilku lat pracuje jako trener NVC, coach i mediator NVC indywidualnie i z zespołami, z biznesem, edukacją  oraz rodzicami. Specjalizuje się w rozwijaniu potencjału, budowaniu porozumienia i wspieraniu rozwiązywania konfliktów. Jest certyfikowaną trenerką i mediatorką Porozumienia bez Przemocy. Posiada  akredytację International Coach Federation PCC. Porozumieniem bez Przemocy zajmuje się od 2009 roku. Członek zarządu Fundacji Nowych Możliwości Equante, gdzie aktywnie działa na rzecz współtworzenia świata, który działa dla wszystkich opartego na dialogu, wzajemnym szacunku, zaufaniu i współpracy. W biznesie i organizcjach promuje Przywództwo oparte na empatii. Współautorka książek i publikacji inspirowanych coachingiem i NVC.

Monika Panas
Kilkanaście lat pracowała w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku korporacyjnym, na stanowiskach menadżerskich, w grupach zarządzających oraz jako członek zarządu. Jako wewnętrzny globalny leadership mentor, coach i trener wdrażała programy rozwojowe liderów w różnych krajach świata. Jako praktyk Przywództwa opartego na empatii, promuje je w biznesie i orgnizacjach. Pracuje w nurcie NVC jako coach, trener i mediator, indywidualnie i z organizacjami. Specjalizuje się w usprawnianiu komunikacji, budowaniu porozumienia i współpracy. Jako mediator pracuje w biznesie, organizacjach non-profit, również w sytuacjach rodzinnych, włącznie z rozwodami. Autorka publikacji dotyczących zastosowania NVC w życiu prywatnym i zawodowym. Pracuje w Polsce i USA. Aktywnie buduje i rozwija ruch NVC w centralno-wschodniej Florydzie.

Planowane terminy VIII edycji, która odbędzie się w 2018 roku:

  • 8-11.02.2018
  • 24-27.05.2018
  • 11-14.10.2018

Standardowe godziny zajęć: 10-17, z godzinną przerwą na posiłek

Cena:

Niższa cena do 30.11.2017

  • Cena dla osób z Europy Wschodniej i Centralnej: 5100 netto +VAT = 6273 zł
  • Cena dla osób z Europy Zachodniej: 6600 zł netto + VAT = 8118 zł

Po 30.11.2017

  • Cena dla osób z Europy Wschodniej i Centralnej: 5900 netto +VAT = 7257 zł
  • Cena dla osób z Europy Zachodniej: 7400 zł netto + VAT = 9102 zł

Nocleg i wyżywienie są płatne dodatkowo.

Miejsce: Warszawa, ECCC ul. Olecka 30

Formularz zgłoszeniowy na najbliższą edycję rozpoczynającą się na początku 2018 dostępny  tutaj.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:  info@akademianvc.pl

Intensywny Kurs Mediacji NVC jest realizowany pod patronatem AKCJI EMPATIA

Dolacz_banner