PROGRAM SZKOLENIOWO MENTORINGOWY DLA KANDYDATÓW NA TRENERÓW NVC

2022: 11.01, 15.02, 8.03, 5.04, 10.05, 7.06

od lutego 2022 wracamy do spotkań na Uniwersytecie SWPS w Warszawie

Dla kogo?

Program ten powstał z myślą o wsparciu osób, które mają duże doświadczenie związane ze stosowaniem porozumienia bez przemocy we własnym życiu i zaczynają, bądź od jakiegoś czasu, prowadzą już samodzielnie szkolenia. Zapraszamy osoby, które mają za sobą co najmniej 10 dni szkoleń NVC i chcą dostać informację zwrotną, która pomoże im przygotowaniu do procesu certyfikacji trenerskiej nvc. Przystępując do programu niezbędna jest wcześniejsza praca w roli trenera lub zobowiązanie się do rozpoczęcia prowadzenia grupy ćwiczącej wraz ze startem programu. Zajęcia prowadzą wspólnie dwie certyfikowane trenerki: Ola Gołaszewska i Ania Mills

 Co planujemy?

Przed rozpoczęciem zaprosimy na indywidualne spotkanie, zaś w części warsztatowej omawianie pracy trenerskiej z własną grupą. Uczestnicy będą robić prezentacje, otrzymywać informacje zwrotne i ćwiczyć zadania z procesu certyfikacji NVC. W programie także: wsparcie w pisaniu dziennika, planowanie szkoleń, pisanie scenariuszy, odgrywanie scenek, w tym mediacje grupowe. Każdy uczestnik zgłasza temat do omawiania pracy trenerskiej z własną grupą.

 Inwestycja:

Pakiet 8 spotkań warsztatowych:   3500 PLN

Jeśli finanse są jedynym powodem który powstrzymuje Cię od wzięcia udziału skontaktuj się z nami i zaproponuj kwotę która jest dla Ciebie możliwa do zapłacenia.

wpłata na konto Anna Mills: 34 1140 2017 0000 4302 0856 1112

Aby dołączyć do trwającego programu na kolejne osiem spotkań prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Następnie umówimy się na rozmowę z jedną z prowadzących. Potwierdzeniem uczestnictwa jest dokonanie opłaty za szkolenie.

Ania Mills: tel. 602 496 774,  mail: annamills@akademianvc.pl,

Ola Gołaszewska: tel. 504 254 654,  mail: aleksandra.golaszewska18@wp.pl,

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym programie wspierającym proces certyfikacji na trenera NVC.

Do programu można dołączyć od dowolnego spotkania po uprzednim potwierdzeniu z prowadzącymi.

 

 

 Co wyróżnia ten program?

- współtworzenie społeczności osób będących w procesie certyfikacji

- okazja otrzymywania feedbacku zarówno o Twojej pracy trenerskiej jak i ćwiczeń z procesu certyfikacji NVC

- dopasowanie tematów spotkań do potrzeb i próśb zgłoszonych w czasie spotkań indywidualnych

- mała grupa i dwie trenerki.

Program jest częścią koncepcji tworzenia społeczności osób, które chcą doskonalić się w NVC i przejść proces niezbędny do certyfikacji. Uczestnicząc w programie będziesz miał/ła możliwość udziału w assessmencie, który wieńczy proces certyfikacji.

Obie trenerki brały kilkakrotnie udział w międzynarodowych spotkaniach preassessment i assessment z 5 różnymi asesorkami NVC z Europy. Ania Mills jest asssesorką NVC .