Nasi klienci

Każdy z nas odgrywa w swoim życiu wiele różnych ról – zawodowych, rodzinnych, towarzyskich, społecznych. Specyfiką NVC jest to, że daje satysfakcjonujące odpowiedzi i rozwiązania w każdej z nich. To uniwersalne podejście i narzędzie pomocne w codziennych wyzwaniach oraz ważnych, życiowych decyzjach.

Zafascynowani efektami u naszych klientów, stworzyliśmy Akademię NVC. Oferujemy szeroki wachlarz usług i produktów z zakresu NVC. Zarówno dla osób, które chcą poznać podstawy, jak i zainteresowanych pogłębieniem swoich umiejętności i utrzymywaniem kontaktu z osobami stosującymi metodę w praktyce.

To uniwersalne narzędzie sprawdza się w naszych projektach w obszarze biznesu, administracji, edukacji, służby zdrowia, organizacji pozarządowych czy rodziny. Pracujemy indywidualnie, z grupami i z organizacjami. Jesteśmy tam, gdzie jakość kontaktu z drugą osobą decyduje o sukcesie.

Zaufały nam takie firmy i instytucje, jak: Raiffeisen Polbank, Citibank, Nokia, Siemens, ING Bank Śląski, IKEA, Youth Business Poland, Fundacja Innowacyjności, People of Progress, Uniwersytet Warszawski, KUL, Amicus, PASE.

Dodaj komentarz